Головна сторінка        Ел. пошта
Фотогалерея 1
Ми різні - веселі і сумні...
перейти
Фотогалерея 2
Ми різні - великі
і маленькі...
перейти
Реквізити
Для всіх у кого добре серце...
перейти

1947 рік. Важке повоєнне лихоліття...
Тисячі дітей посиротила жорстока доля в дні війни, позбавила домівки, піклування. В цей період починає функціонувати у м. Львові, що по вул. Антоновича, 117 - Будинок дитини № 2.
Наш Будинок - установа медична, в якій працює медичний і педагогічний персонал, основні завдання якого були і залишаються: догляд і опіка за дітьми-сиротами, і дітьми позбавленими батьківського піклування, надання їм медичної допомоги.
На сьогоднішній день в установі виховується 85 дітей, віком від 5-ти днів до 3-х років, позбавлених батьківської опіки; діти-інваліди до 4-х років. Це діти з неблагополучних сімей, діти які народжувались небажаними, з багатодітних сімей, діти батьки яких перебувають в місцях позбавлення волі, діти-інваліди з різноманітними вродженими і набутими вадами: хвороба Дауна, дитячий церебральний параліч, верхня амелія обох кінцівок, дисплазія кульшових суглобів з аномалією положення фалангів ступнів, вродженими вадами серця, гідроцефалія, мікроцефалія та інші.
Всього в нашому Будинку виховувалось 5315 малят.
Колектив нашої установи - люди особливого душевного складу. Не кожен зможе працювати тут. Добре серце - ось, головне що потрібно мати людині. А коли багато добрих сердець - з'являється посмішка на сумному личку дитини.

Тому просимо всіх у кого добре серце - відкрити його для наших вихованців, особливо для дітей, лікування яких потребує значних витрат.
 


Урочисті події:


03.2014

Оновлення нашої веб-сторінки

01.2014
Святкування Нового Року та Різдва
Христова


12.2013
До нас завітав св.Миколай
© 2007, Alex Design